Rewelacyjna hybryda

A A A
medal  

Hybryda Daikin Altherma to unikalne na rynku urządzenie grzewcze łączące zalety powietrznej pompy ciepła z gazowym kotłem gazowym.


Urządzenie to wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku na bardziej wydajny i tym samym oszczędny sposób na ogrzewanie naszych domów. Praca inżynierów i techników firmy Daikin została doceniona także w Polsce o czym świadczy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2014.

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W HYBRYDĘ DAIKIN ALTHERMA?

 

GWARANCJA MINIMALNYCH KOSZTÓW EKSPLOATACJI
- w skład zestawu wchodzi wysokowydajna powietrzna pompa ciepła uzyskująca nawet pięć jednostek ciepła z jednej jednostki prądu elektrycznego oraz kondensacyjny kocioł gazowy o wysokiej sprawności.
- inteligentny system analizy warunków atmosferycznych i dobór optymalnego tj. najtańszego, w danej chwili, sposobu ogrzewania
- 3 lata gwarancji producenta

SZYBKA I ŁATWA INSTALACJA
- urządzenie charakteryzuje się niewielkimi wymiarami: część wewnętrzna o wymiarach 450x890x400 mm oraz jednostka zewnętrzna o wymiarach 832x735x305 mm. Instalacja jest prosta i nie wymaga szczególnej adaptacji pomieszczenia kotłowni.

RELATYWNIE NISKIE KOSZTY INWESTYCJI
- koszty inwestycji oraz późniejsze niskie koszty ogrzewania (uwzględniając fakt, że nośniki ciepła drożeją statystycznie o 9% rocznie) powodują, że koszty inwestycji są relatywnie niskie
- nie ma potrzeby wymiany istniejących grzejników (do 80 stopni C), ponieważ hybryda łączy się bezpośrednio z istniejącym systemem ogrzewania
- urządzenie dysponuje mocą do 35 kW co zapewnia dostarczenie odpowiedniej ilości ciepła nawet w dużych i wymagających obiektach

  medal
Jednostka wewnętrzna 450x890x400mm

medal
Jednostka zewnętrzna 832x735x305mm

INWESTUJĄC W HYBRYDĘ DAIKIN ALTHERMA dokonujesz właściwego wyboru i dla swego portfela i dla środowiska!

 

Jeśli stoisz przed wyborem urządzenia grzewczego;
Zadzwoń 512 750 991
Lub napisz: biuro@ecofabryka.pl

Znajdziemy optymalne rozwiązanie także dla Ciebie!

ZAPOWIADANE PODWYŻKI CEN GAZU UDERZĄ NAS MOCNO PO KIESZENI!

PGNiG wnioskuje o 20-procentową podwyżkę cen gazu.
więcej »

NIEUSTAJĄCY BOOM W EUROPIE

Od wielu lat pompa ciepła robi furorę w Europie. Dla przykładu w Szwecji już niemal połowa wszystkich domów (około 700.000!) wyposażona jest w to urządzenie grzewcze.
więcej »

ZADBAJ O MIEJSCE W KOLEJCE

Wydaje się, że wreszcie, po latach oczekiwań, ruszy system zachęt finansowych przy instalowaniu pomp ciepła.
więcej »

TANIEJ JUŻ BYŁO

W latach 2000-2010 według danych GUS energia elektryczna drożała średnio o 6% rocznie a gaz ziemny i inne nośniki energii o średnio 9% rocznie.
więcej »

JEDNA POMPA CIEPŁA NA DWA MIASTA

Największa na świecie pompa ciepła funkcjonuje w Sztokholmie.
więcej »

FAKTY I MITY

Wciąż pokutuje opinia, że pompa ciepła nadaje się tylko do nowych obiektów. Natomiast koszty i niedogodności przy remoncie powodują nieopłacalność takiej inwestycji.
więcej »

IKEA INWESTUJE W POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to znakomity sposób na ogrzewanie także dużych obiektów takich jak: bloki mieszkalne, hale przemysłowe, supermarkety czy obiekty sakralne.
więcej »

ROZSĄDNYCH PRZYBYWA!

Według miesięcznika Budujemy Dom już 40% rozpoczynających budowę rozważa zainstalowanie pompy ciepła.
więcej »

studio-project