Domy oszczędne z pompą ciepła w cenie

A A A
fdsafa
Podejmuj rozsądne decyzje, których pozytywne skutki będziesz odczuwał przez dziesięciolecia
 

NA ZIELONEJ FALI
Z kupnem domu jest często jak z kupnem samochodu. Naszym głównym problemem jest sfinansowanie zakupu. Rzadziej myślimy o czekających nas nieuchronnie kosztach późniejszej eksploatacji.
Myślenie „jakoś to będzie” w przypadku kupna domu może mieć bardzo przykre konsekwencje. Pomyśl, że dom to inwestycja często na całe życie i nie pozwól by koszty jego eksploatacji były ci „kulą u nogi” przez dziesięciolecia.
Koszty ogrzewania domu to jeden z głównych wydatków. Mało kto zdaje sobie sprawę, że ogrzewanie domu to nasz główny wydatek stanowiący ponad 60% wszystkich kosztów ponoszonych na energię.


Wybierając optymalne źródło ogrzewania domu możesz oszczędzić nawet setki tysięcy złotych. To całkiem spora emerytura, o której warto pomyśleć już dziś.
W obliczu czekających nas nieuchronnie podwyżek cen energii, zabezpiecz się przed ryzykiem wzrostu kosztów utrzymania domu, które mogą przerosnąć twoje możliwości.
Planując zakup domu zwróć zatem uwagę na obiekt, który kupujesz. Jakie są jego wymagania eksploatacyjne i związane z tym koszty? Czy aby zachęcić cię do kupna atrakcyjną ceną deweloper nie obniżył aby standardów obiektu? Jakie są potrzeby grzewcze? Czy sprzedający przedstawił ci istniejące możliwości w wyborze źródeł ogrzewania?

DOMY NA ZIELONEJ FALI. POMPA CIEPŁA W CENIE DOMU!
PILOTRAŻOWY PROJEKT W GMINIE JABŁONNAZamieszkaj z nami w gminie Jabłonna, jednej z najpiękniejszych gmin w okolicach Warszawy! Korzystaj z uroków okolicy i niskich kosztów utrzymania domu.
Jabłonna. Pięknie położona pomiędzy Warszawą a Nowym Dworem Mazowieckim.
Idealne miejsce do zamieszkania. Okolica oferuje z jednej strony, tak potrzebny nam i naszym rodzinom, spokój i ciszę w otoczeniu wspaniałych lasów, z drugiej zaś dogodne warunki dojazdu do pracy w Warszawie, Legionowie czy Nowym Dworze Mazowieckim.
A do nowego portu lotniczego w Modlinie jest dosłownie kilka kilometrów.
Warto dodać do tego rozwiniętą sieć wszelkiego rodzaju usług, przyjazną politykę Gminy a także wciąż atrakcyjne ceny nieruchomości.
Każdego roku około 1.000 osób decyduje się zamieszkać w naszej Gminie.
Dołącz do nas i Ty!

NA ZIELONEJ FALI
Teraz kupując dom z naszej oferty otrzymasz, w cenie zakupu, pompę ciepła, ekologiczne źródło energii, które zapewni niskie koszty ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody na kilkadziesiąt lat.
Taki prezent pozwoli Ci na spore (sięgające nawet kilkuset tysięcy złotych) oszczędności w późniejszych latach eksploatacji. Przy dzisiejszych, stale rosnących, cenach tradycyjnych źródeł energii pompa ciepła to najlepszy prezent jaki możesz otrzymać tej wiosny a rosnące ceny tradycyjnych nośników energii jak gaz czy olej opałowy przestaną Ci spędzać sen z powiek.


ZAPOWIADANE PODWYŻKI CEN GAZU UDERZĄ NAS MOCNO PO KIESZENI!

PGNiG wnioskuje o 20-procentową podwyżkę cen gazu.
więcej »

NIEUSTAJĄCY BOOM W EUROPIE

Od wielu lat pompa ciepła robi furorę w Europie. Dla przykładu w Szwecji już niemal połowa wszystkich domów (około 700.000!) wyposażona jest w to urządzenie grzewcze.
więcej »

ZADBAJ O MIEJSCE W KOLEJCE

Wydaje się, że wreszcie, po latach oczekiwań, ruszy system zachęt finansowych przy instalowaniu pomp ciepła.
więcej »

TANIEJ JUŻ BYŁO

W latach 2000-2010 według danych GUS energia elektryczna drożała średnio o 6% rocznie a gaz ziemny i inne nośniki energii o średnio 9% rocznie.
więcej »

JEDNA POMPA CIEPŁA NA DWA MIASTA

Największa na świecie pompa ciepła funkcjonuje w Sztokholmie.
więcej »

FAKTY I MITY

Wciąż pokutuje opinia, że pompa ciepła nadaje się tylko do nowych obiektów. Natomiast koszty i niedogodności przy remoncie powodują nieopłacalność takiej inwestycji.
więcej »

IKEA INWESTUJE W POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to znakomity sposób na ogrzewanie także dużych obiektów takich jak: bloki mieszkalne, hale przemysłowe, supermarkety czy obiekty sakralne.
więcej »

ROZSĄDNYCH PRZYBYWA!

Według miesięcznika Budujemy Dom już 40% rozpoczynających budowę rozważa zainstalowanie pompy ciepła.
więcej »

studio-project