Dom jednorodzinny

A A A

Pomyśl o pompie kiedy twój dom jest jeszcze na desce kreślarskiej
 

NOWO BUDOWANY DOM
SYTUACJA IDEALNA

Jeśli właśnie planujesz budowę domu, projekt jest na desce u architekta a działka leży „odłogiem” jest to najlepszy moment na zaplanowanie instalacji pompy ciepła. Na tym etapie najłatwiej wybrać najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie. Zarówno przy wyborze dolnego źródła (dostępna i niezagospodarowana działka) jak i sposobu ogrzewania domu (np. rekomendowane ogrzewanie podłogowe).


Sytuacja jest korzystna także z punktu widzenia kosztów inwestycji. Decydując się na instalację pompy ciepła faktyczny koszt takiej decyzji to różnica pomiędzy kosztami, które poniesiesz na pompę ciepła minus koszty, które poniósłbyś na każdy inny sposób ogrzewania.

 


REMONT DOMU
NIECO WIĘCEJ ZACHODU

Jeśli planujesz remont domu. Jeśli nie radzisz sobie z rachunkami za energię. Jeśli urządzenia grzewcze uległy zużyciu i rozglądasz się za czymś innym.
To najlepszy czas na rozważenie alternatywy w postaci pompy ciepła.
Proponujemy rozpocząć od świadectwa energetycznego, które określi zarówno ewentualne usterki, które należy w pierwszym rzędzie usunąć (izolacja, okna, mostki) jak i faktyczne zapotrzebowanie na energię cieplną. To z kolei pozwoli na zaproponowanie optymalnego rozwiązania, dopasowanego właśnie dla twego domu.

 

Interesujące?
Zadzwoń 512 750 991
Lub napisz: biuro@ecofabryka.pl

Znajdziemy optymalne rozwiązanie także dla Ciebie!

ZAPOWIADANE PODWYŻKI CEN GAZU UDERZĄ NAS MOCNO PO KIESZENI!

PGNiG wnioskuje o 20-procentową podwyżkę cen gazu.
więcej »

NIEUSTAJĄCY BOOM W EUROPIE

Od wielu lat pompa ciepła robi furorę w Europie. Dla przykładu w Szwecji już niemal połowa wszystkich domów (około 700.000!) wyposażona jest w to urządzenie grzewcze.
więcej »

ZADBAJ O MIEJSCE W KOLEJCE

Wydaje się, że wreszcie, po latach oczekiwań, ruszy system zachęt finansowych przy instalowaniu pomp ciepła.
więcej »

TANIEJ JUŻ BYŁO

W latach 2000-2010 według danych GUS energia elektryczna drożała średnio o 6% rocznie a gaz ziemny i inne nośniki energii o średnio 9% rocznie.
więcej »

JEDNA POMPA CIEPŁA NA DWA MIASTA

Największa na świecie pompa ciepła funkcjonuje w Sztokholmie.
więcej »

FAKTY I MITY

Wciąż pokutuje opinia, że pompa ciepła nadaje się tylko do nowych obiektów. Natomiast koszty i niedogodności przy remoncie powodują nieopłacalność takiej inwestycji.
więcej »

IKEA INWESTUJE W POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to znakomity sposób na ogrzewanie także dużych obiektów takich jak: bloki mieszkalne, hale przemysłowe, supermarkety czy obiekty sakralne.
więcej »

ROZSĄDNYCH PRZYBYWA!

Według miesięcznika Budujemy Dom już 40% rozpoczynających budowę rozważa zainstalowanie pompy ciepła.
więcej »

studio-project