Finansowanie

A A A

Dla klientów indywidualnych polecany jest preferencyjny kredyt w Banku Ochrony Środowiska. Jest to kredyt przeznaczony na zakup i montaż urządzeń służących ochronie środowiska, a więc dotyczy także pomp ciepła.


Kwota kredytu może wynieść nawet 100 % kosztów zakupu i montażu. Udzielany jest na okres do 5 lat, a oprocentowanie wynosi od 1% w skali roku. Szczegółowych informacji o aktualnych warunkach uzyskania takiego kredytu udzielają oddziały Banku.

 

Dla klientów instytucjonalnych istnieje cały szereg możliwości uzyskania pomocy w zrealizowaniu inwestycji i to zarówno w formie preferencyjnych kredytów jak i dotacji

  fdsafa
Konieczność ograniczania zanieczyszczania środowiska pozwala mieć nadzieję, że państwo aktywniej niż dotychczas włączy się w wspieranie inwestycji w pompy ciepła


Interesujące?
Zadzwoń 512 750 991
Lub napisz: biuro@ecofabryka.pl

Znajdziemy optymalne rozwiązanie także dla Ciebie!

 

ZAPOWIADANE PODWYŻKI CEN GAZU UDERZĄ NAS MOCNO PO KIESZENI!

PGNiG wnioskuje o 20-procentową podwyżkę cen gazu.
więcej »

NIEUSTAJĄCY BOOM W EUROPIE

Od wielu lat pompa ciepła robi furorę w Europie. Dla przykładu w Szwecji już niemal połowa wszystkich domów (około 700.000!) wyposażona jest w to urządzenie grzewcze.
więcej »

ZADBAJ O MIEJSCE W KOLEJCE

Wydaje się, że wreszcie, po latach oczekiwań, ruszy system zachęt finansowych przy instalowaniu pomp ciepła.
więcej »

TANIEJ JUŻ BYŁO

W latach 2000-2010 według danych GUS energia elektryczna drożała średnio o 6% rocznie a gaz ziemny i inne nośniki energii o średnio 9% rocznie.
więcej »

JEDNA POMPA CIEPŁA NA DWA MIASTA

Największa na świecie pompa ciepła funkcjonuje w Sztokholmie.
więcej »

FAKTY I MITY

Wciąż pokutuje opinia, że pompa ciepła nadaje się tylko do nowych obiektów. Natomiast koszty i niedogodności przy remoncie powodują nieopłacalność takiej inwestycji.
więcej »

IKEA INWESTUJE W POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to znakomity sposób na ogrzewanie także dużych obiektów takich jak: bloki mieszkalne, hale przemysłowe, supermarkety czy obiekty sakralne.
więcej »

ROZSĄDNYCH PRZYBYWA!

Według miesięcznika Budujemy Dom już 40% rozpoczynających budowę rozważa zainstalowanie pompy ciepła.
więcej »

studio-project